Menu
kampe marts til Juli
September 2021
1.
onsdag
18.00
Husum Bk
livescore
7 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Nørrebro United
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
3.
fredag
18.00
HB
3 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Kunst, Fælledparken
Husum Bk.
Kunst, Fælledparken
4.
lørdag
12.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Kastrup BK 1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
4.
lørdag
12.30
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
BK Rødovre 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
4.
lørdag
13.15
Fremad Valby 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Genforeningspladsen
Husum BK 1
Genforeningspladsen
4.
lørdag
13.35
Bispebjerg BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Genforeningspladsen
Husum BK 1
Genforeningspladsen
4.
lørdag
13.55
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Genforeningspladsen
BK Union 2
Genforeningspladsen
4.
lørdag
14.00
GVI 2
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
GVI. Nymosen
Husum BK 1
GVI. Nymosen
4.
lørdag
16.00
GVI 3
livescore
5 - 2
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
GVI. Nymosen
Husum 2
GVI. Nymosen
5.
søndag
10.00
Brønshøj 2
livescore
4 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 2C (Ny)
Husum Bk
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 2C (Ny)
5.
søndag
10.00
Kastrup BK
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Husum BK 1
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
5.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
Ørestad IF 1
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
5.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
JIF Hakoah 1
Husumparken
Bane 8 (3-mands) - græs
5.
søndag
11.15
HIK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Husum BK 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
5.
søndag
11.15
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
FB 2
Dragør Bk
5.
søndag
11.35
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
KB 6
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
5.
søndag
11.35
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
Nørrebro United 2
Dragør Bk
5.
søndag
11.55
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
B 1908 2
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
5.
søndag
11.55
Dragør BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Dragør Bk
Husum BK 2
Dragør Bk
5.
søndag
12.00
Sundby (2)
livescore
1 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Opvisningsbane
Husum Bk
Sundby/Kløvermarken
Opvisningsbane
5.
søndag
12.30
BK Fix 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Husum BK 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
5.
søndag
12.30
B 93 4
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Husum BK 2
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
5.
søndag
12.30
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Hekla 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5.
søndag
12.50
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
BK Hekla 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
5.
søndag
12.50
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Østerbro IF 3
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
5.
søndag
13.10
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
GVI 1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
5.
søndag
13.10
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
Jægersborg BK 2
Husumparken
Bane 6 (5-mands) - græs
5.
søndag
13.10
FB 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum Bk
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5.
søndag
13.30
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Sundby BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5.
søndag
13.45
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Hekla Park
FB 4
Hekla Park
5.
søndag
14.00
Husum
9 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
AB Tårnby 4
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
5.
søndag
14.00
Husum 3
4 - 1
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
HB 4
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
5.
søndag
14.05
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
BK Hekla 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
5.
søndag
14.05
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Hekla Park
KB 8
Hekla Park
5.
søndag
14.25
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Sundby BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
5.
søndag
14.25
BK Hekla 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Hekla Park
Husum BK 2
Hekla Park
6.
mandag
18.15
Husum Bk
3 - 10
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
AB Tårnby
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
6.
mandag
19.40
Husum Bk
0 - 0
Herrer
Senior
U21 B, 2021 efterår (2000 og yngre) • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vallensbæk IF
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
6.
mandag
20.00
Rødovre
livescore
1 - 3
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Rødovre Stadion Kunst
Husum Bk
Rødovre Stadion Kunst
7.
tirsdag
19.00
Vestia
4 - 2
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1
Husum
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1
8.
onsdag
19.40
Husum 2
livescore
6 - 4
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Husumparken
Frederiksholm Sydhavnen 2
Husumparken
11.
lørdag
14.00
Vigerslev Bk.
livescore
2 - 2
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Valby IP, Opvisningsbanen
Husum Bk.
Valby IP, Opvisningsbanen
11.
lørdag
16.00
HB 2
HHT
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Fælledparken
Husum 2
Fælledparken
12.
søndag
10.00
Husum Bk
livescore
1 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
FA 2000 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
12.
søndag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
FA 2000 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
12.
søndag
10.00
GVI 3
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
GVI. Nymosen
Husum BK 1
GVI. Nymosen
12.
søndag
12.00
Husum Bk
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
BSF (2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
12.
søndag
14.00
Skovshoved IF 4
5 - 0
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Skovshoved I P
Græs 1
Husum 3
Skovshoved I P
Græs 1
12.
søndag
16.00
HIK 4
3 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Kunst, HIK
Husum
Kunst, HIK
13.
mandag
19.40
Husum Bk
2 - 1
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Husumparken
Viktoria/HB/ØIF
Husumparken
15.
onsdag
19.40
Husum Bk
livescore
3 - 2
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Husumparken
Vanløse
Husumparken
16.
torsdag
17.00
BK Fix 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
16.
torsdag
19.40
Husum
4 - 5
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Valby Bk.
Husumparken
18.
lørdag
10.00
AC Amager Academy
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Engdraget
Husum BK 1
Engdraget
18.
lørdag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Nørrebro United 1
Husumparken
18.
lørdag
10.00
Nørrebro United 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1B
Husum BK 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1B
18.
lørdag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Engdraget
BK Hellas 1
Engdraget
18.
lørdag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
B 93 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
18.
lørdag
10.40
Dragør BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
Husum BK 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
18.
lørdag
12.00
FB
livescore
3 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum Bk
Kunst, Jens Jessens Vej
18.
lørdag
12.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Aakanden GF 2
Husumparken
18.
lørdag
13.45
GVI 6
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
Husum BK 2
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
18.
lørdag
14.00
Husum Bk.
livescore
1 - 2
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Husumparken
Fremad Valby
Husumparken
18.
lørdag
14.25
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
BK Skjold 7
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
18.
lørdag
15.00
BK Stefan 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
Husum BK 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
18.
lørdag
15.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
Skovshoved IF 1
Bavnehøj Idrætsanlæg
Kunst 1A
18.
lørdag
16.00
Tårnby FF 2
3 - 7
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Vestamager Idrætsanlæg
Bane 4
Husum 2
Vestamager Idrætsanlæg
Bane 4
19.
søndag
10.00
KB 9
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Vestamager Idrætsanlæg
Husum BK 1
Vestamager Idrætsanlæg
19.
søndag
10.00
BK Fix 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Husumparken
Husum BK 1
Husumparken
19.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Østerbro IF 2
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Vestamager Idrætsanlæg
KFUM 1
Vestamager Idrætsanlæg
19.
søndag
10.20
KFUM 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Husumparken
Husum BK 1
Husumparken
19.
søndag
10.40
Aakanden GF 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum BK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
19.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Vestamager Idrætsanlæg
Valby BK 1
Vestamager Idrætsanlæg
19.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Husumparken
Valby BK 1
Husumparken
19.
søndag
11.15
BK Fix 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Husum BK 1
Husumparken
19.
søndag
11.35
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Husumparken
FA 2000 1
Husumparken
19.
søndag
11.55
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Hvidovre IF
Husumparken
19.
søndag
12.00
B 93 3
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 A - B 93
Husum BK 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 A - B 93
19.
søndag
12.30
FC Damsø 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Genforeningspladsen
Husum Bk
Genforeningspladsen
19.
søndag
12.50
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Genforeningspladsen
GVI 1
Genforeningspladsen
19.
søndag
13.10
HIK 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Genforeningspladsen
Husum Bk
Genforeningspladsen
19.
søndag
14.00
Husum
6 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Husumparken
KB 7
Husumparken
19.
søndag
14.00
B 1903 5
livescore
1 - 4
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
B1903
Bane 1
Husum 3
B1903
Bane 1
20.
mandag
17.45
Jægersborg BK
4 - 3
Kvinder
U18
U18 Piger M (04/05) Efterår • Mester
Jægersborg
Husum Bk
Jægersborg
21.
tirsdag
18.00
Frem
livescore
13 - 1
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Frem, Valby IP
Husum Bk
Frem, Valby IP
21.
tirsdag
19.00
FB
2 - 3
Herrer
Senior
U21 B, 2021 efterår (2000 og yngre) • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum Bk
Kunst, Jens Jessens Vej
23.
torsdag
18.00
Fremad Valby
2 - 5
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Kunst, Valby IP, tribunen
Husum Bk
Kunst, Valby IP, tribunen
25.
lørdag
10.00
Nørrebro United 2
0 - 6
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Kunst, Mimersparken
Husum
Kunst, Mimersparken
25.
lørdag
10.00
Østerbro IF
UHT
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Fælledparken
Husum
Fælledparken
25.
lørdag
10.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Nørrebro United 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
25.
lørdag
12.00
Husum Bk
1 - 0
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Roskilde Pigefodbold
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
lørdag
14.00
NB Bornholm
livescore
1 - 3
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Nexø Stadion
Husum Bk.
Nexø Stadion
25.
lørdag
16.00
Husum 2
1 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
HIK 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
26.
søndag
10.00
BK Hekla 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Husum BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
26.
søndag
10.00
Tårnby FF 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 1
Husum BK 1
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
Kunst 1
26.
søndag
10.00
FC Damsø 2
livescore
1 - 9
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Vanløse Idrætspark
Husum Bk
Vanløse Idrætspark
26.
søndag
10.00
Nørrebro United 5
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Emdrupparken
Husum BK 1
Emdrupparken
26.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
FA 2000 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
26.
søndag
10.20
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Emdrupparken
Fremad Valby 2
Emdrupparken
26.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
BK Vestia 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
26.
søndag
10.40
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Emdrupparken
Bispebjerg BK 1
Emdrupparken
26.
søndag
11.15
Brønshøj BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Emdrupparken
Husum BK 1
Emdrupparken
26.
søndag
11.55
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
Mangler arrangør
BK Vestia 4
Mangler arrangør
26.
søndag
11.55
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Emdrupparken
Tårnby FF 1
Emdrupparken
26.
søndag
12.00
BK Frem 1
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Frem, Valby IP
Husum BK 1
Frem, Valby IP
26.
søndag
13.45
HIK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
26.
søndag
13.45
KB
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Husum BK 1
GVI. Nymosen
26.
søndag
13.45
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
BK Rødovre 1
Vestamager Idrætsanlæg
26.
søndag
14.00
Husum 3
1 - 3
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
FB 5
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
26.
søndag
14.00
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Vestia 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
søndag
14.05
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Dragør BK 1
GVI. Nymosen
26.
søndag
14.05
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
Tårnby FF 1
Vestamager Idrætsanlæg
26.
søndag
14.20
FB 4
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum BK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
søndag
14.25
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
CIK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
26.
søndag
14.25
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
B 1908 1
GVI. Nymosen
26.
søndag
14.25
KB 4
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Vestamager Idrætsanlæg
Husum BK 2
Vestamager Idrætsanlæg
26.
søndag
14.40
KB 8
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum BK 2
Kunst, Jens Jessens Vej
26.
søndag
15.00
Østerbro IF
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Vanløse Idrætspark
Kunstgræsbanen
Husum Bk
Vanløse Idrætspark
Kunstgræsbanen
26.
søndag
15.40
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Vanløse Idrætspark
Kunstgræsbanen
BK Fix 1
Vanløse Idrætspark
Kunstgræsbanen
26.
søndag
16.00
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Vanløse Idrætspark
Kunstgræsbanen
BK Union 1
Vanløse Idrætspark
Kunstgræsbanen
26.
søndag
16.00
HIK
1 - 7
Kvinder
U18
U18 Piger M (04/05) Efterår • Mester
Kunst, HIK
Husum Bk
Kunst, HIK
27.
mandag
20.30
KB
1 - 1
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
Husum Bk
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
28.
tirsdag
18.00
Brønshøj BK
0 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger (06-07) 7M Efterår • P1
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 1A (Gl)
Husum BK
Tingbjerg Idrætspark
Kunst 1A (Gl)
29.
onsdag
18.00
Husum Bk
livescore
3 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Vestamager 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
29.
onsdag
19.40
Husum Bk
livescore
2 - 11
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
AB Tårnby
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
30.
torsdag
19.30
FB
3 - 0
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Frederiksberg IP, kunst
Husum
Frederiksberg IP, kunst
Oktober 2021
2.
lørdag
12.00
Husum Bk
3 - 0
Kvinder
U18
U18 Piger M (04/05) Efterår • Mester
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Jægersborg BK
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
2.
lørdag
14.00
Husum BK 1
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 2 8v8 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Dragør BK 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
2.
lørdag
14.00
Husum Bk.
livescore
1 - 0
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Kastrup Bk
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
2.
lørdag
15.00
Albertslund BS 72
livescore
2 - 3
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Bane 2
Husum Bk
Sportspladsen i Syd
Bane 2
3.
søndag
11.00
Fix
HHT
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum Bk
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3.
søndag
11.15
Østerbro IF 3
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Ryparken Idrætsanlæg
Husum BK 1
Ryparken Idrætsanlæg
3.
søndag
12.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
3.
søndag
14.00
Husum
7 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Skovshoved 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
3.
søndag
14.00
Fremad Valby 4
1 - 3
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Valby IP, tribunen
Bane 26
Husum 3
Valby IP, tribunen
Bane 26
3.
søndag
16.00
Skjold 2
livescore
4 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Ryparken Idrætsanlæg
Husum 2
Ryparken Idrætsanlæg
4.
mandag
18.30
Husum Bk
livescore
6 - 0
Herrer
Senior
U21 B, 2021 efterår (2000 og yngre) • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
IF Skjold Birkerød
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
4.
mandag
20.15
Husum Bk
4 - 1
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Frem
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
7.
torsdag
19.40
Husum
0 - 5
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Skovshoved IF
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
8.
fredag
18.30
Husum Bk
UHT
Kvinder
U18
U18 Piger M (04/05) Efterår • Mester
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
HIK
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
8.
fredag
18.30
Nørrebro United 2
3 - 1
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Nørrebroparken
Husum Bk
Nørrebroparken
8.
fredag
20.00
Bispebjerg Bk.
livescore
1 - 4
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Ryparken Idrætsanlæg
Husum Bk.
Ryparken Idrætsanlæg
9.
lørdag
12.00
Husum Bk
livescore
1 - 0
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Østerbro IF (2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
9.
lørdag
12.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
KB 4
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
9.
lørdag
12.30
Fremad Valby 2
0 - 8
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Valby IP, tribunen
Bane 24 A
Husum
Valby IP, tribunen
Bane 24 A
9.
lørdag
14.00
Husum BK
livescore
1 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger (06-07) 7M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Jægersborg
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
9.
lørdag
14.00
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 8v8 3 Efterår • Pulje 2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Kastrup BK 1
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
9.
lørdag
16.00
Husum 2
livescore
5 - 5
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
B.93 4
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
10.
søndag
10.00
FA 2000 5
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Husum BK 2
GVI. Nymosen
10.
søndag
10.00
Husum Bk
livescore
9 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
B 1908
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
10.
søndag
10.00
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
KB 7
Vanløse Idrætspark
10.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
BK Skjold 6
GVI. Nymosen
10.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Vanløse IF 1
Vanløse Idrætspark
10.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Nørrebroparken
BK Hekla 2
Nørrebroparken
10.
søndag
10.20
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Nørrebroparken
Nørrebro United 2
Nørrebroparken
10.
søndag
10.40
Husum BK 2
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Skovshoved IF 3
GVI. Nymosen
10.
søndag
10.40
BK Frem 2
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår • Pulje 2
Vanløse Idrætspark
Husum BK 2
Vanløse Idrætspark
10.
søndag
10.40
B 93 2
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge (14) 5v5 3 Efterår • Pulje 3
Nørrebroparken
Husum BK 2
Nørrebroparken
10.
søndag
11.15
BK Hekla 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Genforeningspladsen
Husum BK 1
Genforeningspladsen
10.
søndag
11.15
BK Union 2
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Husum BK 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
10.
søndag
11.35
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
BK Fix 2
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
10.
søndag
11.55
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3v3 Efterår • Pulje 4
Genforeningspladsen
BK Union 1
Genforeningspladsen
10.
søndag
11.55
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (15) Uøvet 3v3 Efterår • Pulje 5
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
KFUM 1
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
10.
søndag
12.30
HIK 1
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger (13) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Husum BK 1
Sundby/Kløvermarken
10.
søndag
13.45
Skovshoved IF 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Husum BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
10.
søndag
13.45
BK Hekla 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Husum Bk
Sundby/Kløvermarken
10.
søndag
14.00
Husum 3
UHT
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Skjold 4
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
10.
søndag
14.05
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
Sundby BK 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
10.
søndag
14.05
Husum Bk
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
FB 1
Sundby/Kløvermarken
10.
søndag
14.25
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår • Pulje 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
FA 2000 1
Kunst, Jens Jessens Vej
Kunst 8
10.
søndag
14.25
Sundby BK 1
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Husum Bk
Sundby/Kløvermarken
10.
søndag
16.15
KB Xtra
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Husum BK 1
GVI. Nymosen
10.
søndag
16.35
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Fremad Amager 1
GVI. Nymosen
10.
søndag
16.55
Husum BK 1
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (13) 5v5 2 Efterår • Pulje 1
GVI. Nymosen
Jægersborg BK 1
GVI. Nymosen
11.
mandag
20.00
AB Tårnby
5 - 2
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
Husum Bk
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
13.
onsdag
19.40
Husum Bk
livescore
3 - 5
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Fremad Valby
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
14.
torsdag
19.40
Husum
1 - 3
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Vestia
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
15.
fredag
20.00
FC Udfordringen 2
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Kunst, Valby IP, tribunen
Husum 3
Kunst, Valby IP, tribunen
16.
lørdag
10.00
FB 2
livescore
4 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum
Kunst, Jens Jessens Vej
16.
lørdag
12.00
Husum Bk
livescore
3 - 1
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Køge BK (2)
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
16.
lørdag
14.00
Sundby BK
5 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger (06-07) 7M Efterår • P1
Sundby/Kløvermarken
Bane 17B
Husum BK
Sundby/Kløvermarken
Bane 17B
16.
lørdag
14.00
Viktoria 2
1 - 3
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Fælledparken
Husum 2
Fælledparken
16.
lørdag
14.00
Husum Bk.
livescore
1 - 5
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Bk. Skjold
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
17.
søndag
16.00
Husum Bk
5 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Hvidovre IF
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
21.
torsdag
20.00
Union
-
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Genforeningspladsen
Husum Bk
Genforeningspladsen
24.
søndag
10.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U13
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår • P2
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
JIF Hakoah
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1B (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
24.
søndag
14.00
Husum 3
Omklædning 1
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
PI Fodbold 2
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
25.
mandag
18.30
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Fremad Valby
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
25.
mandag
20.15
Viktoria/HB/ØIF
Omklædning 1
-
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Husum Bk
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
26.
tirsdag
20.00
Hvidovre IF 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
PRO VENTILATION ARENA
Husum Bk.
PRO VENTILATION ARENA
27.
onsdag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
M+40
M+40 1 7M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Aakanden GF
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
28.
torsdag
20.00
Valby Bk.
-
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Kunst, Valby IP, tribunen
Husum
Kunst, Valby IP, tribunen
30.
lørdag
12.00
Husum BK
Omklædning 6
-
Kvinder
U16
U16 Piger (06-07) 7M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Vestia
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
30.
lørdag
14.00
NFC/VIF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie Øst • Pulje 1
NFC Anlæg Syd
Husum Bk
NFC Anlæg Syd
30.
lørdag
14.00
Husum Bk.
Omklædning 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
FA 2000 2
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
30.
lørdag
16.00
Husum 2
Omklædning 5
-
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
AB Tårnby 2
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
31.
søndag
14.00
Husum
Omklædning 6
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Kastrup 3
Omklædning 1
Husumparken
Bane 3 (7-mands) - græs
Dommeromk. Dommeromklædning
31.
søndag
14.00
Husum 3
Omklædning 5
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
CBS Sport 3
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
November 2021
1.
mandag
19.40
Husum Bk
Omklædning 1
-
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Fremad Valby
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1A (8-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
6.
lørdag
10.00
KB 3
-
Herrer
Senior
Serie 2, P5/6 Efterår • P6
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
Husum 2
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Kunst 10
6.
lørdag
12.00
Husum
Omklædning 1
-
Herrer
M+50
M+50 2 Efterår • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Østerbro IF
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
6.
lørdag
14.00
Sundby Bk.
omkl. 7
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Sundby/Kløvermarken
19 (Kunst)
Husum Bk.
omkl. 5
Sundby/Kløvermarken
19 (Kunst)
7.
søndag
12.00
B93 4
Omklædning 4
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår • P4
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 B - B 93
Dommeromk.: Dommeromklædning
Husum
Omklædning 4
B 93 Svanemølleanlæg.
Kunst 1 B - B 93
Dommeromk. Dommeromklædning
7.
søndag
14.00
FB 8
-
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Kunst, Jens Jessens Vej
Husum 3
Kunst, Jens Jessens Vej
13.
lørdag
14.00
Husum Bk.
Omklædning 2
-
Herrer
Senior
KS Herre 21/22 • P1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk.: Dommeromklædning
Dragør Bk.
Omklædning 3
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Dommeromk. Dommeromklædning
15.
mandag
23.59
Husum Bk
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8 • Pulje 4
Husumparken
Gladsaxe-Hero BK 1
Husumparken
21.
søndag
10.00
Husum BK
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 • Pulje 4
Husumparken
Vanløse IF 3
Husumparken
21.
søndag
10.00
Husum Bk
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 1
Husumparken
Dragør BK
Husumparken
29.
mandag
23.59
Vanløse IF 3
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8 • Pulje 4
Vanløse Idrætspark
Husum Bk
Vanløse Idrætspark
December 2021
4.
lørdag
10.00
Nørrebro United 1
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 • Pulje 4
Kunst, Mimersparken
Husum BK
Kunst, Mimersparken
4.
lørdag
12.00
Fremad Valby
Omklædning Stadion
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8 • Pulje 1
Kunst, Valby IP, tribunen
Kunstbane 2 - 51
Dommeromk.: Omklædning Stadion
Husum Bk
Omklædning Stadion
Kunst, Valby IP, tribunen
Kunstbane 2 - 51
Dommeromk. Omklædning Stadion
18.
lørdag
10.30
Vestia 2